ERASMUS +
Добродошли поштовани

родитељи, ђаци, наставници

Општинско такмичење из физике

Резултати такмичења за шести, седми и осми разред.

 

Шести:

Ред.бр име и презиме  шифра Осн. школа  „ПУНО име и презиме наставника“ 1. 2. 3. 4. 5. Ук. Место
1. Наталија Станојевић В06022 ОШ „Васа Пелагић“ Љиљана Пајовић Јовановић 20 20 20 20 20 100 I
2. Вања Крстајић В06018 ОШ „Раде Драинац“ Весна Стојанац 20 20 20 20 20 100 I
3. Петар Радунковић Т06027 ОШ „Јован Ристић“ Весна Марковић 20 20 20 20 17 97 I
4. Марко Саковић Ј06016 ОШ „Васа Пелагић“ Љиљана Пајовић Јовановић 20 20 20 20 8 88 II
5. Огњен Пекмезовић Ј06010 ОШ „Стеван Дукић“ Снежана Ивановић 20 20 20 6 20 86 II
6. Страхиња Станисављевић П06034 ОШ „Милена Павловић Барили“ Ранко Марковић 20 20 20 0 18 78 II
7. Душан Петровић П06037 ОШ „Влада Аксентијевић“ Јелена Вучетић 20 20 20 4 11 75 II
8. Иван Ђурђев А06002 ОШ „Стеван Дукић“ Снежана Ивановић 20 18 20 10 3 71 II
9. Алекса Вешковац В06023 ОШ „Милена Павловић Барили“ Ранко Марковић 20 20 20 6 0 66 II
10. Милош Нешић П06033 ОШ „Милена Павловић Барили“ Горан Ракин 20 20 20 4 2 66 II
11. Никола Косановић Ј06009 ОШ „Милена Павловић Барили“ Ранко Марковић 6 20 20 14 6 66 II
12. Никола Маринковић Ј06012 ОШ „Влада Аксентијевић“ Јелена Вучетић 20 20 4 4 15 63 III
13. Лола Тодоровић А06003 ОШ „Ослободиоци Београда“  Ана Манготић 20 20 20 0 0 60 III
14. Филип Вујанов Т06028 ОШ „Милена Павловић Барили“ Ранко Марковић 20 11 20 4 3 58 III
15. Вељко Радусиновић П06035 ОШ „Раде Драинац“ Марија Јовановић 20 20 2 4 12 58 III
16. Марта Николић П06038 ОШ „Стеван Дукић“ Снежана Ивановић 20 20 0 4 13 57 III
17. Реља Павловић А06006  ОШ „Зага Маливук“ Предраг Родић 20 20 0 4 10 54 III
18. Михајло Мирић В06017 ОШ „Др Арчибалд Рајс“ Драгана Ранковић 3 18 20 0 12 53 III
19. Исидора Цветковић Ј06011 ОШ „Раде Драинац“ Марија Јовановић 20 20 0 6 6 52 III
20. Вељко Љубојевић А06001 ОШ „Др Арчибалд Рајс“ Драгана Ранковић 3 20 20 0 3 46 похвала
21. Милена Ђуровић А06007 ОШ „Старина Новак“ Ивана Симеуновић 20 20 4 0 1 45 похвала
22. Немања Божић  Т06032 ОШ „Стеван Сремац“ Видосав Поповић 20 20 4 0 0 44 похвала
23. Павле Ракоњац А06005 ОШ „Милена Павловић Барили“ Ранко Марковић 7 20 0 14 0 41 похвала
24. Лазар Стевановић Т06026 ОШ „Милена Павловић Барили“ Горан Ракин 20 20 0 0 1 41 похвала
25. Андреј Шкеро Ј06015 ОШ „Јован Ристић“ Весна Марковић 20 20 0 0 1 41 похвала
26. Марија Павловић В06020  ОШ „Зага Маливук“ Предраг Родић 20 14 0 4 3 41 похвала
27. Никола Цвјетковић В06019 ОШ „Влада Аксентијевић“ Јелена Вучетић 20 14 0 0 6 40  
28. Дамјан Сопић Т06030 ОШ „Ослободиоци Београда“  Ана Манготић 20 18 0 2 0 40  
29. Лана Миловић А06008 ОШ „Милена Павловић Барили“ Горан Ракин 7 20 4 4 3 38  
30. Миа Тепавчевић Т06031 ОШ „Старина Новак“ Ивана Симеуновић 20 14 0 4 0 38  
31. Богдан Дејановић В06021 ОШ „Стеван Дукић“ Снежана Ивановић 3 20 0 4 10 37  
32. Богдан Петровић Ј06014 ОШ „Раде Драинац“ Марија Јовановић 20 16 0 0 0 36  
33. Санда Перовић П06036 ОШ „Ослободиоци Београда“  Ана Манготић 20 13 0 0 0 33  
34. Кјара Стојковић А06004 ОШ „Стеван Сремац“ Видосав Поповић 7 20 0 6 0 33  
35. Мајда Хајрадини В06024 ОШ „Стеван Сремац“ Видосав Поповић 0 20 0 4 1 25  
36. Никола Чубриловић Т06029 ОШ „Влада Аксентијевић“ Јелена Вучетић 14 8 0 0 0 22  
37. Лука Стефановић Ј06013 ОШ „Др Арчибалд Рајс“ Драгана Ранковић 3 12 0 0 0 15  
                 

 

Седми:

Ред.бр име и презиме  шифра Осн. школа  „ПУНО име и презиме наставника“ Зад.1 Зад.2 Зад.3 Зад.4 Зад.5 Ук. Место
1. Теодора Сајић Ј07006 ОШ „Милена Павловић Барили“ Љиљана Пајовић Јовановић 10 20 20 14 20 84 I
2. Вукашин Теслић В07011 ОШ „Милена Павловић Барили“ Горан Ракин 20 20 15 4 10 69 I
3. Видан Цветић Т07013 ОШ „Стеван Дукић“ Снежана Ивановић 10 17 18 12 11 68 I
4. Никола Радичевић В07012 ОШ „Јован Ристић“ Весна Марковић 12 20 11 9 11,5 63,5 II
5. Алекса Дракулић Ј07007 ОШ „Јован Ристић“ Весна Марковић 20 2 9 14 12 57 II
6. Балша Радуновић А07003 ОШ „Иван Милутиновић“ Горан Бојанић 5 19 20 0 10 54 II
7. Ивана Глишић Ј07005 ОШ „Јован Ристић“ Весна Марковић 5 11 10 0 4 30 III
8. Андријана Секедаће А07002 ОШ „Краљица Марија“ Горан Ракин 0 4 10 0 10 24 III
9. Милош Лужњанин Т07015 ОШ „Др Арчибалд Рајс“ Драгана Ранковић 5 6 4 0 6 21 III
10. Јана Тараило Т07014 ОШ „Васа Пелагић“ Љиљана Пајовић Јовановић 5 4 1 0 9,5 19,5 похвала
11. Милош Миковић А07001 ОШ „Ослободиоци Београда“  Ана Манготић 2 4 4 0 3 13 похвала
12. Ема Стојановић В07010 ОШ „Раде Драинац“ Марија Јовановић 5 4 4 0 0 13 похвала
13. Дуња Стојиљковић П07019 ОШ „Милена Павловић Барили“ Горан Ракин 10 0 2 0 0 12  
14. Самра Мустафа П07018 ОШ „Јован Ристић“ Весна Марковић 0 4 0 2 4 10  
15. Милица Стојановић А07004 ОШ „Олга Петров“ Жарко Каракашевић 0 4 1 0 4 9  
16. Енис Серифи П07020 ОШ „Олга Петров“ Жарко Каракашевић 2 0 6 0 0 8  
17. Милица Орбовић А07016 ОШ „Јован Ристић“ Весна Марковић 0 0 4 0 1 5  
18. Тамара Јепурановић Ј07008 ОШ „Милена Павловић Барили“ Горан Ракин 0 0 1 0 0 1  

 

Осми:

Ук. име и презиме  шифра Осн. школа  „ПУНО име и презиме наставника“ Зад.1 Зад.2 Зад.3 Зад.4 Зад.5 Ук. Место
1. Анђела Радека В08009 ОШ „Васа Пелагић“ Љиљана Пајовић Јовановић 20 20 16 20 20 96 I
2. Петар Крстић Т08011 ОШ „Стеван Сремац“ Светлана Живковић Радета 8 20 16 8 20 72 II
3. Филип Перковић Т08010 ОШ „Стеван Дукић“ Снежана Ивановић 8 20 20 20 2 70 II
4. Арсеније Вучинић П08013 ОШ „Старина Новак“ Ивана Симеуновић 20 5 14 4 10 53 III
5. Марко Петковић Ј08006 ОШ „Старина Новак“ Ивана Симеуновић 0 7 6 20 6 39 III
6. Аранђел Јовичић А08003 ОШ „Јован Поповић“ Снежана Косачевић 0 10 8 20 1 39 III
7. Сара Гемаљевић Ј08005 ОШ „Васа Пелагић“ Љиљана Пајовић Јовановић 0 7 4 20 4 35 похвала
8. Радоња Радоњић В08008 ОШ „Стеван Дукић“ Снежана Ивановић 0 3 0 7 20 30 похвала
9. Јован Дучић В08007 ОШ „Јован Ристић“ Босиљка Живановић 0 10 6 6 4 26  
10. Никола Костић Ј08004  ОШ „Зага Маливук“ Предраг Родић 0 7 2 9 0 18  
11. Немања Лукић П08014 ОШ „Раде Драинац“ Марија Јовановић 3 0 0 4 2 9  

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *