ПЛАСМАН НА ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ 🚲🚵‍♂️🚵‍♀️🚵

На окружном такмичењу “Шта знаш о саобраћају”, ученици наше школе, Стефан Животић 5/2 и Вера Лукић 8/2 представљали су екипу Палилуле заједно са ученицима из ОШ “Васа Пелагић” и ОШ “Јован Ристић”. Вера је освојила треће место и пласман на државно такмичење.
Честитамо и навијамо! 🚴🚴‍♀️🚴‍♂️
Ваша Школа