Задужења наставника и сарадника
Вође смена
За наставнике: Парна смена – Селма Ризвановић
Непарна смена –Александра Ранковић
За учитеље: Парна смена – Добрила Марковић
Непарна смена – Весна Дмитрић
Записник наставничког већа: Сања Цветковић, Александра Угарковић
Црвени крст: Душица Џуверовић, Милисав Павловић
Координатор продуженог боравка: Јелена Секулић
Руководиоци стручних већа:
Стручно веће за разредну наставу- Наташа Зечевић
Стручно веће за језик и комуникацију- Татјана Домановић Стојев
Стручно веће за културу, уметност и спорт- Весна Стешевић
Стручно веће природних наука – Љиљана Лазић
Стручно веће друштвених наука –Александра Зиројевић
Координатори ес-дневника
- Милан Ђукић
- Катарина Живојновић
- Селма Ризвановић
Стручни актив за школско развојно планирање
- Олгица Демић, координатор
- Милан Филиповац
- Наташа Зечевић
- Слађана Николић
- Деја Петковић Телесковић
- Дарина Пољак
- Ана Батинић
Стручни актив за развој школског програма
- Марина Мунитлак, координатор
- Александра Перић
- Слађана Николић
- Олгица Демић
- Минка Милићевић
Тим за инклузивно образовање
- Катерина Стаменковић, координатор
- Данка Спасовски
- Марија Милићевић
- Маријана Марковић
- Татјана Радовић
- Александра Костов Дојчиновић
- Бранка Вујиновић
- Марија Јовановић
- Јелена Ранковић
- Ивана Ћирић
- Добрила Марковић
Тим за заштиту ученика од дискриминације, насиља, злостављања, занемаривања и трговине људима
- Данка Спасовски , координатор
- Татјана Стојев
- Александра Перић
- Радмила Габоров
- Мирјана Муцић
- Јасмина Митић
- Љубиша Младеновић
- Весна Стешевић
Тим за самовредновање рада школе
- Сунчица Стојковић, координатор
- Весна Дмитрић
- Сања Цветковић
- Минка Милићевић
- Драгица Зекић
- Милан Ђукић
- Ана Батинић
Тим за обезбеђивање квалитета и развој установе
- Марина Новаковић Дукић, координатор
- Јелена Ранковић
- Љубиша Младеновић
- Мира Травица Петровић
- Јасмина Митић
- Душица Џуверовић
Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва
(електронски часопис ,,Крила“)
- Марија Давидовић, координатор
- Маја Вучковић
- Олгица Демић
- Александра Ранковић
- Мира Травица Петровић
Тим за професионални развој и стручно усавршавање
- Олгица Демић, координатор
- Деја Петковић Телесковић
- Снежана Пауновић
- Бранка Вујиновић
Тим за маркетинг школе
- Милан Филиповац, координатор
- Марина Новаковић Дукић
- Бранка Попадић
- Бојан Станисављевић
Тим за израду пројеката
- Дарина Пољак, координатор
- Милан Филиповац
- Марија Давидовић
Тим за професионалну оријентацију ученика
- Данка Спасовски, координатор
- Зорица Гилдедовић
- Александра Зиројевић
- Бојан Станисављевић
- Милисав Павловић
Тим за уређење ентеријера школе
- Ивана Ћирић-координатор тима
- Бранка Попадић
- Катарина Живојновић
- Милица Радовановић
- Александра Костов
- Катерина Стаменковић
- Маријана Марковић