Наши млади научници Поставио Стеван Дукић Категорија Takmičenja Датум 12. маја 2022. Коментар 0 comment Ученици наше школе, Коста Вукићевић 83 и Милош Вербић 72 на Факултету за физичку хемију у Београду – припрема се државно такмичење из хемије. Желимо им много успеха! Поделите: Стеван Дукић Ранија објава ТРИ ЗЛАТНЕ ВЛАСИ 12. маја 2022. Следећа објава ПОНОСНИ СМО 16. маја 2022. Сличне објаве ПЛАСМАН НА ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ 🚲🚵♂️🚵♀️🚵 11 маја, 2026 ДРУГО МЕСТО НА ГРАДСКОМ ИЗ ХЕМИЈЕ 5 маја, 2026 БИОЛОГИЈА – ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ 28 априла, 2026