ТРЕЋЕ МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ Поставио ОШ СТЕВАН ДУКИЋ Категорија Takmičenja Датум 17. априла 2019. Коментар 0 comment На Градском такмичењу из географије, одржаном у ОШ“Бора Станковић“, наш ученик Драган Арсеновић 8/2, освојио је 3.место. Честитамо, Драгане. Наставница Радмила Габоров и колектив Школе Поделите: ОШ СТЕВАН ДУКИЋ Ранија објава ТРЕЋЕ МЕСТО НА РЕПУБЛИЦИ 17. априла 2019. Следећа објава РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ЛИКОВНОГ КОНКУРСА ВАСКРШЊЕ ЧАРОЛИЈЕ 2019. 22. априла 2019. Сличне објаве ПЛАСМАН НА ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ 🚲🚵♂️🚵♀️🚵 11 маја, 2026 ДРУГО МЕСТО НА ГРАДСКОМ ИЗ ХЕМИЈЕ 5 маја, 2026 БИОЛОГИЈА – ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ 28 априла, 2026